Başarılarımız

Öğrencilerimizin yetenekleri ve ilgi alanları doğrultusunda katılmış olduğu farklı branşlardaki yarışmalar, etkinlikler, çeşitli projeler, denetimler, sosyal sorumluluk projeleri başarılarımızın yanı sıra, akademik çalışmalarından oluşan başarılarımız mevcuttur.

Projeler

- Çeşitli gazete, dergi ve kurumların düzenlemiş olduğu resim yarışmalarında birçok derece öğrencilerimize kazandırdık.
- Hamurdenhayeller yarışmasında öğrencilerimiz aldıkları dereceler ile birçok hediyeler kazandı.
- Satranç turnuvalarına katılarak; öğrencilerimizin bununla ilgili deneyim kazanmalarını sağladık.
- Öykü yarışmalarında öğrencilerimize birçok derece kazandırdık.
- Okullarımız Uluslararası Eko okul projesinde çevreye duyarlı çalışmalarımız ile “Yeşil Bayrak” ile ödüllendirildi. Eko okul projesi çerçevesinde kırsal kesimlerdeki okullara giderek, öğrencilere cevre bilinci eğitimleri verdik. Ekoloji ile ilgili bastırdığımız boyama kitabı, stiker gibi malzemeleri alışveriş merkezlerinde, çevre okullarda dağıttık. Okullarımızın etrafındaki esnafa çevre bilinci için ziyaretlerde bulunduk.
- Tema vakfının düzenlediği ‘Minik Tema’ çalışmasını tamamlayarak rozetlerimizi aldık.
- Temizlik ve hijyen açısından belirli kriterler esas alınarak yapılan denetimlerde okullarımız “ Beyaz Bayrak ve Sertifika”  ile ödüllendirildiler.
- Bakanlık ile birlikte gerçekleştirilen ‘Minik Eller Birleşsin’ yardım projesinde bakanlığın belirlediği 100 okula yardım götürdük.
- Açev yararına Öğrencilerimizin çalışmalarından sergi düzenledik.
- Lösev yararına birçok kez Sergi, kermes ve çeşitli etkinlikler düzenledik.
- Koruncuk yararına Organik Pazar, Şenlik, sergi, kermes düzenledik.
- Birçok vakıf, huzur evi, çocuk esirgeme gibi kurumlara çocuklarımız ile birlikte ziyaretlerde bulunduk, kurumların ihtiyaçlarını velilerimiz ile birlikte temin ettik.

Akademik çalışmalar;

- II. Uluslararası Okul Öncesi Eğitim Kongresinde “ Çoklu Zekâ Uygulamaları” sözlü bildiri
- III. Türkiye Üstün Yetenekli Çocuklar Kongresi “ Okul Öncesi Dönemdeki Üstün Yetenekli Çocuklarda Değişim Temasının Disiplinlerarası Uygulamaları” sözlü Bildiri
- IV. Ulusal Üstün Zekâlı ve Yeteneklilerin Eğitimi Kongresi “Okul Öncesi Dönemdeki Üstün Yetenekli Çocuklarda Denge Temasının Disiplinlerarası Uygulamaları” Poster Bildiri
- 21.Yüzyıl Okul Öncesi Eğitim Sempozyumu Milenyum İlköğretime Hazırlık Çalışmaları Sözlü Sunum
- 14.Ulusal Eko Okullar koordinatör öğretmenler seminerinde ‘Suminin Serüveni’ Sözlü Sunum
- IV.İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali Sumi ile Çevreye Duyarlı Olalım Projesi kapsamında öğrencilerimizin yapmış olduğu çalışmalar sanat alanında  sergilenmiştir.
- IV.İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali Adam Olacak Şarkılar projesi kapsamında öğrencilerimiz müzik alanında performanslarını sergilemiştir.
- Kurumumuz Okul öncesi eğitimi ve Üstün zekalı çocukların eğitimi ile ilgili konularda düzenlenen bir çok kongre,panel ,sempozyumda sponsorlukta bulunmuştur.