Okullarımız

Çengelköy Şubesi

3000 m2 alan içerisinde bulunan okulumuzun bina alanı 700 m2 dir. Bina içinde; yabancı dil, bilgisayar - bilişim, fen ve teknoloji, matematik-düşünme  becerileri, sosyal bilgiler, müzik ve perküsyon ile bale-drama derslikleri, sanat atölyesi, etkinlik mutfağı, oyun alanı, dinlenme odası bulunmaktadır.


Açık alanımız ise  80 tür bitki çeşitliliği, 420  bitki materyali ile tam bir botanik bahçesi özelliği taşımaktadır. Ayrı bir sebze ve tarım alanı bulunan bahçemizde çocuklar kendi sebze ve meyvelerini yetiştirmenin, bitki çeşitliliğini gözlemlemenin, doğal ortamda yaşamanın keyif ve avantajını da yaşamaktadırlar. Ayrıca bahçemizde 10 türde 30 hayvanın yaşadığı bir hayvanat bahçesi  bulunmaktadır. Bahçe alanı çocuklarımızın  hareket gelişimi için açık bir yüzme havuzuna, geniş çimenlik bir alana, oyun ile trafik eğitim parkına  sahiptir. Bina içi ve çevresi kamera sistemi ile kayıt altındadır.

Fenerbahçe Şubesi

Okulumuz Şehir merkezinde bir çok ulaşım aracı ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz yerdedir.400 m2 kapalı kullanım alanı olan, üç kattan oluşan, yeşillikler içinde bağımsız bir binadır.Her yaş grubu için ayrı sınıflar mevcuttur.Sınıflar ilgi etkinlik merkezlerine göre düzenlenmiştir.Ayrıca müzik-perküsyon dersliği,Bale-drama-folklor-yoga etkinliklerinde kullanılan derslik,Okumaya yazmaya hazırlık ve bilim dersliği mevcuttur. etkinlik mutfağı, oyun alanı, dinlenme odası bulunmaktadır.Binanın içindeki koridorlar dahil her alan bilimsel materyaller ile donatılmıştır.

Binamızın dört tarafı bahçe ile çevrilidir. Oyun parkı, oyun materyalleri ve mini tarım alanı dışında bahçemizde yüzme eğitimlerinin de verildiği mini bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Bina içi ve çevresi kamera sistemi ile kayıt altındadır.